Związki Miłości - warsztaty z Sondrą i Markusem Ray
Sondra Ray - Szczecin 2015

// Sondra Ray - Szczecin 2015


Sondra Ray - Szczecin 2015

 

Sondra Ray - Szczecin 2015

 


Sondra Ray nazywana jest Matką Rebirthingu. Jest jedną z pierwszych uczennic Leonadra Orra, pionierem i gorącą propagatorką metody rebirthingu, autorką książek o tematyce wpływu narodzin na życie, wspaniałym nauczycielem duchowym, wykładowcą i uzdrowicielem, a przede wszystkim renomowanym ekspertem w dziedzinie związków.

Swoją działalność rozpoczęła w latach 70-tych XX w. Wyszkoliła i przeprowadziła przez proces rebirthingu tysiące ludzi na całym świecie i jest uznawana za jednego z największych specjalistów w zakresie wpływu narodzin na ciało, związki, karierę i życie.

Sondra tworzy i naucza na warsztatach, włączając w to jej najbardziej popularny trening Związki Miłości (LRT). Trening ten pomógł tysiącom ludzi uzdrowić ich związki, poprzez wyjaśnienie negatywnych schematów rodzinnych, dzięki zastosowaniu świadomego oddychania oraz technik twórczego myślenia.

Sondra prowadzi warsztaty na całym świecie, m.in. w Anglii, Francji, Włoszech, Niemczech, Islandii, Irlandii, Szwecji, Estonii, Rosji, Nowej Zelandii, Australii, Singapurze, Bali i Japonii. Zabiera ona także ze sobą grupy do Indii, na coroczne pielgrzymki do New Delhi, Haldwani i Herakhanu.

Więcej informacji na temat Sondry i prowadzonych przez nią warsztatów znajdziesz na jej stronie internetowej.