Treningi i warsztaty świadomego oddychania, sesje rebirthingu, pranajama

rebirthing
Babaji

// Babaji - Duchowy Opiekun Rebirthingu

czym jest rebirthing?

Rebirthing - Breathwork (Świadome oddychanie) to technika znana w Polsce już od lat 80-tych XX wieku pod nazwą rebirthing. Jest to filozofia życia oraz technika oddechowa rozpropagowana przez Leonarda Orra oraz Sondrę Ray.

Rebirthing wywodzi się z indyjskich ćwiczeń oddechowych - pranajamy. Pranajama polega na świadomym łączeniu wdechu z wydechem. W taki naturalny sposób oddychają niemowlęta i bardzo małe dzieci, osoby w trakcie snu, a także członkowie wielu pozaeuropejskich kultur, którzy pozostają w bliskim kontakcie z Naturą.

Dla kogo Rebirthing?

Jesteś zainteresowany pozytywnym myśleniem i otwarty na ludzką duchowość? Pragniesz udanych związków? Potrzebujesz głębokiego rozluźnienia? Poszukujesz inspiracji i radości w życiu? Chcesz nauczyć się prawidłowo i świadomie oddychać?

O szczęśliwych ludziach mawia się, ze oddychają, czy żyją pełną piersią, a wielu artystów tworzy pod wpływem natchnienia.

Podczas sesji rebirthingu świadomie prowadzony oddech powoduje wzrost energii życiowej, uświadomienie i umożliwienie zmiany negatywnych emocji i przekonań.

Sesja świadomego oddychania kończy się uczuciem głębokiego spokoju, rozluźnienia i błogości. Pojawiają się wtedy często nowe twórcze rozwiązania, pomysły oraz większe zrozumienie. Wiele osób doświadcza głębokich przeżyć duchowych, co daje im radość i poczucie sensu w życiu.

Z reguły dziesięć sesji pod okiem dobrego rebirthera umożliwia zrozumienie i samodzielne stosowanie tej techniki w codziennym życiu.

Krzysztof Peśla

Jest trenerem świadomego oddychania Rebirthing Breathwork International (RBI) oraz Liberation Breathing(R). Oddechu połączonego uczy poprzez samodzielną praktykę - podczas sesji oddechowych (sesji rebirthingu).

Świadomym oddychaniem zajmuje się od 2005 roku. Ukończył treningi oddechu prowadzone m.in. przez Leonarda Orra, Colina Sissona, Nemi Nath, Heike Strombach, Sondrę i Marcusa Ray - m.in. w Indiach, na Islandii, na Bali oraz w Niemczech. Dwukrotnie organizował treningi Leonarda Orra oraz Sondry i Markusa Ray w Polsce. Na co dzień mieszka w Szczecinie.

Sesja oddechowa trwa około dwóch godzin. Rozpoczyna się krótką rozmową. Samo oddychanie jest procesem łagodnym, choć niekiedy wyzwala głębokie emocje i uczucia. Duże doświadczenie i empatia prowadzącego gwarantują jednakże sesję na najwyższym poziomie.

Cena sesji to 300 zł. Dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia ze świadomym oddychaniem pierwszą sesję oferujemy gratis.

Potrzebujesz więcej informacji bądź środków, które pomogą Ci natychmiast?