Szczęśliwy związek

Artykuły w języku polskim

Artykuły w języku angielskim

O pieniądzach i obfitości

Co składa się na zdrowy związek?

Autorzy: Sondra i Markus Ray

Często ludzie pytają nas „Jakie są składniki zdrowego związku?”. Dobre pytanie, prawda? Im bardziej jest się świadomym tych składników, tym łatwiej można wdrożyć je we własnym związku. Jako ludzie jesteśmy w związkach aby doświadczać szczęścia i radości, prawda? A to znaczy również „ZDROWIA”! A więc mamy pięć KOMBINACJI składników zdrowych związków.

Czytaj więcej

Instrukcja uzdrawiania istoty ludzkiej

Autor: Leonard Orr

Ludzie mogą żyć w szczęściu lub w niedostatku. Niewiedza prowadzi do biedy. Mądrość może stworzyć szczęście. Każdego dnia wybieramy pomiędzy życiem a śmiercią. Każdego miesiąca jesteśmy szczęśliwsi i bardziej żywi lub bardziej napięci, biedniejsi i bliżsi śmierci. Ludzie rzadko umierają w ciągu jednego dnia, częściej spędzają czas swojego życia na umieraniu poprzez jakościowo biedne życie. Trzy podstawowe przyczyny śmierci to:

1. Niewiedza
2. Emocjonalne zanieczyszczenie energii
3. Złe odżywianie

Wiedza i zrozumienie tego to najbardziej podstawowa z mądrości. Fizyczna śmierć jest wyborem. Każdy kreuje sobie swoją własną śmierć. Biblia powiada:

Nie jest zamysłem Boga, aby ktokolwiek został zniszczony, ale aby wszyscy doszli do zrozumienia poprzez skruchę!

Skrucha oznacza poprawę naszych codziennych przyzwyczajeń, które obejmują wieczne zasady szczęścia i zdrowia. Celem, dla którego piszę ten artykuł jest dać Ci przewagę 50 lat badań.

Czytaj więcej

Prawda o nieśmiertelnych joginach, afirmacje odmładzania i żywotności

Autor: Leonard Orr

Na tym świecie jest wielu nieśmiertelnych joginów. Spotkałem tylko ośmiu z nich, ale planuję spotkać wielu więcej, ponieważ są oni najbardziej interesującymi ludźmi na całej planecie. Wszyscy możemy stać się nieśmiertelnymi joginami i doświadczać Wiecznego śycia Duszy, Umysłu i Ciała.

Najważniejszą rzeczą, jakiej nauczyłem się od nich, było to, że mistrzostwo umysłu i ciała łatwiej jest osiągnąć niż skutecznie prowadzić firmę czy wychować dzieci i wspierać ich edukację aż do ukoczończenia studiów. I że wymaga to tego samego rodzaju koncentracji i dyscypliny. Teraz jest właśnie najłatwiejszy czas, aby stać się nieśmiertelnym.

Czytaj więcej

Afirmacje fizycznej nieśmiertelności

Autor: Leonard Orr

Napisz lub wypowiedz głośnym głosem 3 razy każdą z poniższych afirmacji i medytuj nad nimi lub omów ze swoją rodziną lub przyjaciółmi. Możesz nad każdą rozmyślać i medytować tyle, ile chcesz.

Czytaj więcej

10 afirmacji wewnętrznego szkraba

Autor: Fanny Mae

Czytaj więcej

Mantra Om Namah Shivaya (Om Namaha Shivaya) - instrukcja

Źródło: http://www.meditationiseasy.com/mCorner/techniques/Om_namah_shivaya.htm

Om Namah Shivaya znana jest jako Wielka Mantra Odkupienia, jak również jako mantra pięciu sylab.

Oznacza ona Składam pokłon Shivie. Shiva to najwyższa rzeczywistość, wewnętrzne Ja. Jest to imię nadane świadomości, która przebywa wszędzie. Shiva to nazwa twojej prawdziwej tożsamości – twojego ja.

Czytaj więcej

Cele pierwszych dziesięciu sesji rebirthingu - pracy z oddechem

Wg Leonarda Orra

Rebirthing lub świadome połączone oddychanie intuicyjne to nauka, jak oddychać energią (praną) tak samo jak powietrzem. Uzyskanie tej umiejętności to podstawowy, najważniejszy cel pierwszych dziesięciu sesji. Dziesięć 2- do 3-godzinnych sesji to odpowiedzialny sposób nauki pracy z oddechem Rb.

Czytaj więcej

Boski Pokój Plus

Autor: Leonard Orr

Gdy już opanujemy wystarczająco dogłębnie podstawowe praktyki z 5 żywiołami, tak że Boski Pokój staje się naszym normalnym stanem (co może zająć mniej więcej dziesięć lat praktyki), nie pozostaje w życiu do robienia nic innego niż myślenie o filozofii, tworzenie i rozwijanie filozofii o wszystkim, spisywanie ich, dyskutowanie oraz eksperymentowanie z naszymi wspaniałymi pomysłami.

Umysł jest w stanie nieskończonego i wiecznego głodu za wspaniałymi pomysłami. A nie ma do robienia nic innego niż zabawa, cieszenie się życiem, zarabianie pieniędzy. Po osiągnięciu pokoju, życie staje się sprawą artystycznej ekspresji.

Czytaj więcej