1. Nigdy nie trenowałam/em żadnego szczególnego sposobu oddychania, czy udział w tych warsztatach wymaga posiadana umiejętności? Jeśli tak, to jakich?

Nie trzeba specjalnych umiejętności – każdy człowiek oddycha i myśli :) Wystarczy pewna doza ciekawości i otwartości.

2. Jeśli przyjadę na warsztaty, to będzie moje pierwsze spotkanie ze świadomym oddychaniem. Zastanawiam się, czy będę umiał/a zrozumieć istotę warsztatów bez wcześniejszego przygotowania?

Tak. Każde warsztaty są inne i dostosowane do uczestników, którzy na nie trafiają.

3. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat świadomego oddechu i tych konkretnych warsztatów, gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

Na naszej stronie www :)

4. Czy możecie polecić jakieś lektury? Chciałam lepiej przygotować się do warsztatów.

Tak :) dostępne są następujące książki w języku polskim. Inne spośród 20 książek Sondry Ray są dostępne w języku angielskim.

5. Chcę przyjechać, ale nie wiem czy jestem gotowa/y, trochę boję się tego *co ze mnie wyjdzie*.

Sondra ma ponad 40-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, a sam ich przebieg jest z reguły łagodny i radosny. Sondrze i Markusowi bardzo zależy na tym, żeby uczestnicy czuli się bezpiecznie i uzyskali dzięki warsztatom jak najwięcej. Stąd też na treningu możesz czuć się pewnie.

6. Mam pytanie dot. warsztatów "Związki Miłości". Mój związek się sypie. W zasadzie jesteśmy w toku sprawy rozwodowej. Czy w takim przypadku jest w ogóle sens, by brać udział w tego typu warsztatach?

Dzięki warsztatom będziesz miała jasność czy wierzysz, że Twój związek ma szanse na uzdrowienie i otrzymasz odpowiednie narzędzia – albo do jego odbudowy, albo do zakończenia i otwarcia się na przyszłość.

7. Jesteśmy w trakcie terapii małżeńskiej. Zastanawiamy się, czy warsztaty "Związki Miłości" mogą pomóc nam w szybszym dojściu do porozumienia?

Tak, Sondra i Markus pomogli i pomagają na co dzień bardzo wielu parom usprawnić komunikację i otworzyć się na wzajemny szacunek i miłość.

8. Jestem singlem. Co dobrego mogę wynieść z warsztatów "Związki Miłości" skierowanych dla par?

Ważną częścią warsztatów jest nauka relacji z sobą samym, która jest kluczowa dla związków z innymi ludźmi. Na warsztatach otrzymasz też odpowiednie narzędzia, aby odkryć, jaki partner jest dla ciebie tym właściwym, jeżeli tego pragniesz w życiu.

9. Jestem ciekawy i chciałbym poznać Sondrę i Markusa, ale w tym momencie nie jestem zdecydowana/y na kurs, czy mogę przyjść jedynie na darmowy wykład?

Tak.

10. Czy jeśli po czwartkowym, darmowym wykładzie zdecydowałabym się na udział w warsztatach, to czy będę mogła wziąć w nich udział?

Tak.

11. Mój partner nie widzi potrzeby wzięcia udziału w warsztatach. Czy jest sens przyjeżdżać samemu?

Tak.

12. Nie znam nikogo w Szczecinie, czy możecie mi pomóc znaleźć jakiś niedrogi hotel?

Tak.

13. Czy będzie tłumacz?

Tak.

14. Co ze sobą zabrać na warsztaty?

Siebie :) Oraz koc lub śpiwór i karimatę.

15. Czy można zapłacić za kurs w ratach?

Tak.