Z naszych osobistych doświadczeń wiemy, że spotkanie z tymi nauczycielami duchowymi jest potężnym uderzeniem pozytywnej, transformującej energii. Po takich warsztatach naprawdę wszystko może się zmienić – inaczej patrzymy na siebie, relacje, seksualność, czy pieniądze. Istotą rebirthingu, nauczanego przez Sondrę, jest technika uwalniającego oddechu, która w połączeniu z afirmacjami, pozwala nam uświadomić sobie i uwolnić się od negatywnych przekonań, które do tej pory kierowały naszym życiem. Uwolnienie to wyzwala pokłady twórczej pozytywnej energii, która od tej pory wzbogaca nasze życie.

Jako organizatorzy, cieszymy się, że w swoich podróżach po całym świecie, Sondra i Markus znajdują czas, by przyjechać do Polski i przeprowadzić swoje flagowe warsztaty. Mamy nadzieję, że dla Was również staną się one życiowym punktem zwrotnym.

Związki Miłości - warsztaty z Sondrą i Markusem Ray

Czy wiesz, że psychologowie są zgodni co do tego, że umiejętność budowania trwałych i głębokich relacji jest kluczem do szczęśliwego życia? Osoby, które mają grono oddanych przyjaciół i harmonijne relacje z najbliższymi są mniej narażone na stres, depresję, czy poważne choroby typu nowotwory. Jeśli chcesz zgłębić ten temat bliżej, polecamy doskonałą książkę Susan Pinker „Efekt wioski”.

A Ty? Jak bardzo jesteś przekonana/y o tym, że dobre relacje z innymi są fundamentem Twojego szczęśliwego i spełnionego życia?

Jednak zanim odpowiesz sobie na pytanie: czy warto zainwestować w nauczenie się skutecznego sposobu budowania relacji ze sobą, wszechświatem i innymi ludźmi, dowiedz się na czym to wszystko polega.


Dowiedz się więcej o warsztatach Zwiążki Miłości »

// Sondra Ray zaprasza na Warsztaty w Szczecinie

Sex and Money - warsztaty z Sondrą i Markusem Ray

Seks, pieniądze i duchowość? Czy to połączenie jest w ogóle możliwe? Zanim odpowiemy na to pytanie, zastanówmy się, jakie skojarzenia dotyczące tych tematów podsuwa nam rzeczywistość, w której żyjemy. Pieniądze – z jednej strony są obiektem pożądania i niemal każdy chciałby mieć ich więcej, z drugiej „wiemy”, że duże pieniądze deprawują. Seks – ten w małżeństwie jest nudny, a ten poza napiętnowany grzechem i poczuciem winy. A duchowość? No tak, wyzbyta wszelkich przyjemnych doznań płynących z ciała? Czy zgadzacie się, że te tematy są tak związane tego typu stereotypami myślowymi, że połączenie ich w sensowny sposób jest niemal niemożliwe? I tu mamy słowo klucz: niemal...


Dowiedz się więcej o warsztatach Sex & Money Seminar »

To jest doskonały moment, by podjąć decyzję: TAK, chcę wziąć udział w tych warsztatach