Idąc dalej tym tropem, dochodzimy do wniosku, że nie umiejąc w pełni oddychać - świadomie i głęboko, nie umiemy też w pełni żyć – cieszyć się i czerpać z życia to, co jest dla nas najlepsze. Zapraszam do świata świadomego oddechu wszystkich, którzy chcą budować szczęśliwe związki, żyć w obfitości, tej duchowej i tej materialnej oraz na co dzień doświadczać pełni Miłości. Wystarczy wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Sesja Oddechowa

Miłość Myśl Materia

Gdy chcesz poznać metodę, ale jeszcze nie wiesz, czy jest to Twoja droga rozwoju. Przed sesją możesz przeczytać książkę Sondry i Marcusa Ray „Wyzwalające oddychanie”.

Dowiedz się więcej »

Kurs Świadomego Oddychania

Miłość Myśl Materia

Dla tych, którzy poczuli już pozytywne efekty, jakie niesie ze sobą świadomy oddech i chcą nauczyć się tej techniki, by móc ją stosować samodzielnie.

Dowiedz się więcej »

Konsultacja osobista

Miłość Myśl Materia

Prowadzona jest w formie coachingu. Dla tych, którzy mają w sobie głębokie pragnienie lepszego życia i chcą podjąć działanie.

Dowiedz się więcej »

Nauka świadomej zmiany negatywnych przekonań

Miłość Myśl Materia

Dla tych, którzy są świadomi faktu, że ich myśli kształtują ich życie, są gotowi wziąć za to odpowiedzialność i rozpocząć pracę nad zmianą przekonań.

Dowiedz się więcej »

Medytacja w biznesie

Miłość Myśl Materia

Pamiętaj, że Ty też możesz oczyścić swój umysł z negatywnych schematów myślowych, by prowadzić szczęśliwe życie i budować wspaniałe relacje!


Dowiedz się więcej »

Książki

Miłość Myśl Materia

Dla wszystkich, którzy chcą poznać historię ideę oraz możliwości uzdrawiania, jakie niesie ze sobą świadomy oddech, polecam dwie książki Sondry i Markusa Ray, jakie są dostępne w języku polskim.

Dowiedz się więcej »

kto prowadzi sesje i konsultacje?

Krzysztof Peśla - Jest licencjonowanym trenerem świadomego oddychania Liberation Breathing oraz Rebirthing Breathwork International (RBI).. Techniki świadomego oddechu uczy poprzez praktykę podczas indywidualnych sesji oddechowych (sesji rebirthingu). Świadomym oddychaniem zajmuje się od 2005 roku. Ukończył treningi oddechu prowadzone m.in. przez Leonarda Orra, Colina Sissona, Nemi Nath, Heike Strombach, Sondrę i Marcusa Ray. Wielokrotnie organizował treningi Leonarda Orra oraz Sondry i Markusa Ray w Polsce. Jest trenerem rozwoju osobistego, tłumaczem przysięgłym i niemieckim adwokatem (Rechtsanwalt).