Czym jest konsultacja osobista?


Konsultacja osobista ma charakter coachingowy i jest osobistym spotkaniem z Tobą, Twoimi pragnieniami lepszego życia oraz przeszkodami, które utrudniają osiągniecie pozytywnych rezultatów.


Z jakim tematem mogę się zgłosić na konsultację?


W zasadzie z każdym, z którym aktualnie chcesz pracować. Jednak dla Twojej wygody, podzieliliśmy tematy konsultacji na cztery obszary:

  • Związki miłości (LRT) – gdy chcesz pracować nad swoimi relacjami: w związku, z samym sobą, światem czy Bogiem
  • Świadomość bogactwa – dla Ciebie, jeśli chcesz doświadczyć w swoim życiu więcej bogactwa, zarówno tego materialnego, jak i duchowego
  • Świadomość zdrowia i życia (fizyczna nieśmiertelność wg. L. Orra) – gdy zależy Ci na długim życiu w doskonałym zdrowiu
  • Świadomość cudów z elementami Kursu Cudów – jeśli chcesz doświadczać boskiej Miłości i Obecności w każdym dniu swojego życia

Jak przebiega konsultacja?


Nie ma dwóch identycznych konsultacji. Każda przebiega inaczej, dlatego możesz być pewien, że również ta, na którą się zgłosisz przebiegnie zgodnie z nurtem Twoich potrzeb, aktualnych przekonań i trudności, z którymi przyjdziesz. Jednak pomimo indywidualizmu, konsultacje charakteryzują się pewnym porządkiem, który można przedstawić następująco:

1. Gdzie jestem, do czego dążę?

Pierwszy etap, w którym przedstawiasz swoją obecną sytuację życiową, w tym aspekcie, który chcesz zmienić – np. jakość relacji w swoim związku. Celem jest zdobycie pełnej świadomości w jakim punkcie aktualnie jest twój związek. Następnie opisujesz to do czego dążysz – w przypadku relacji będzie to opis takiego związku, w jakim chciałbyś żyć.

2. Co mnie przed tym powstrzymuje?

Jeśli wiesz do czego dążysz, a jeszcze nie udało Ci się tego osiągnąć, to znaczy, że coś Cię przed tym powstrzymuje. Większość z nas ma tendencję do szukanie przeszkód poza sobą. Prawda jest jednak taka, że znaczna większość z z tych przeszkód tkwi w Tobie. Dlatego drugim etapem konsultacji jest wspólne poszukiwanie powtarzających się negatywnych schematów zachowań oraz przekonań – chodzi zarówno o te uświadomione, jak również te ukryte głęboko w podświadomości. To są właśnie te przeszkody.

3. Codzienna praktyka prowadząca do zmiany.

Gdy już wiesz, co należy zmienić, pojawia się pytanie: jak to zrobić? Dlatego trzecim etapem konsultacji jest wybór, omówienie oraz nauczenie Cię najbardziej odpowiednich metod pracy z umysłem i podświadomością. Praktyki te są do codziennego samodzielnego stosowania.


Kiedy pojawią się efekty?


Zazwyczaj pozytywny wynik pojawia się po 21 dniach systematycznego stosowania zaleconych praktyk


Jak długo trwa konsultacja?


Konsultacja, lub inaczej sesja coachingowa, trwa do 2 godzin.


Ile kosztuje konsultacja osobista?


Cena konsultacji wynosi 300zł.

Umów się na konsultacje osobistą

Gdzie?


Sesje i doradztwo osobiste odbywają się w:
Shanti Joga i Ajurweda
ul. Juranda 24/3, 71-156 Szczecin

Krzysztof Peśla


Jest licencjonowanym trenerem świadomego oddychania Liberation Breathing oraz Rebirthing Breathwork International (RBI). Techniki świadomego oddechu - pranajamy, uczy poprzez poprzez praktykę podczas indywidualnych sesji oddechowych (sesji rebirthingu).

Świadomym oddychaniem zajmuje się od 2005 roku. Ukończył treningi oddechu prowadzone m.in. przez Leonarda Orra, Colina Sissona, Nemi Nath, Heike Strombach, Sondrę i Marcusa Ray. Dwukrotnie organizował treningi Leonarda Orra, a trzykrotnie Sondry i Markusa Ray w Polsce. Jest trenerem rozwoju osobistego, tłumaczem przysięgłym i niemieckim adwokatem (Rechtsanwalt).