Dla kogo jest ten kurs?


Kurs świadomego oddychania przyniesie pozytywne efekty każdej osobie, która zdecyduje się przejść przez ten proces, co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każdy może być w tym momencie gotowy na te zmiany. Z kursu świadomego oddychania najbardziej skorzystają osoby które:

 • mają już pewną wiedzę i doświadczenia odnośnie tej metody – przeczytały książkę, odbyły sesję, i chcą podążać tą drogą rozwoju duchowego;
 • są świadomi tego, że to ich myśli tworzą rzeczywistość, w której żyją;
 • mają odwagę wziąć odpowiedzialność za swoje myśli;
 • są gotowe na to, by zidentyfikować swoje negatywne schematy myślowe i zastąpić je nowymi, które będą pozytywne;
 • są otwarci na wszystkie pozytywne doświadczenia, które na nich spłyną;
 • chcą się nauczyć tej metody, by móc samodzielnie z nią pracować.

Jeśli i chcesz nauczyć się tej metody, zapraszam na kurs.

Jak przebiega kurs?


Kurs składa się z dziesięciu jednogodzinnych spotkań, które odbywają się w odstępach tygodniowych. Celem jest nauczenie Cię metody świadomego oddechu w takim stopniu, żebyś mógł samodzielnie stosować ją w swoim życiu.


Ile kosztuje Kurs?

Cena całego kursu (10 sesji) wynosi: 2000 zł.

Czego nauczysz się na kursie?


Przejście przez kurs jest podaniem się procesowi, podczas którego:

 • Nauczę Cię techniki świadomego oddechu oraz tego, w jaki sposób możesz stosować ją w swoim życiu, by generować pozytywne zmiany na każdej płaszczyźnie, która Cię interesuje – związki i relacje, kariera, poczucie sensu życia, obfitość duchowa i materialna itp.
 • Wspólnie przeanalizujemy Twoją obecną sytuację, abyś miał świadomość, z jakiego punktu startujesz.
 • Wgłębimy się w Twoją przeszłość – szczególnie w te obszary wczesnego etapu życia, przeanalizujemy wzorce i schematy myślowe, które wtedy się wykształciły oraz zastanowimy się, w jaki sposób wpływają na Twoją obecną sytuację życiową.
 • Określimy obszary życia, w których chcesz wprowadzić zmiany – kluczowe pytanie: jaki jest Twój wymarzony... tu wstaw to, nad czym chcesz pracować.
 • Zidentyfikujemy negatywne wzorce myślowe i schematy zachowań, które blokują Cię przed pozytywną zmianą. Znajdziemy również Twoje osobiste kłamstwo – głębokie, negatywne przekonanie, jakie masz na swój temat, które odcina Cię od odczuwania pełni szczęścia i czerpania radości z życia.
 • Głęboko wejdziemy w proces wybaczania – sobie i innym, by całkowicie oczyścić pole Twojego umysłu.
 • Podam Ci afirmacje, dzięki którym wprowadzisz do swojego umysłu pozytywne wzorce myślowe. Nauczę cię też tworzenia afirmacji, żebyś mógł samodzielnie z nimi pracować.

Tak naprawdę Kurs Świadomego Oddychania jest procesem bardzo indywidualnym. Na każdym spotkaniu jest chwila na to, by porozmawiać o Twoich doświadczeniach – jak odczuwasz sesje oddechowe, co się zmieniło w Twoim życiu, w jaki sposób rozwijasz potencjał, który odblokował się w Tobie?

Jeśli jesteś ciekaw, jeśli masz w sobie odwagę, by wejść na nieznany teren i w pełni poznać efekty pozytywnej zmiany w Tobie, zapraszam na kurs.


Umów się na kurs świadomego oddychania »

Gdzie?


Sesje i doradztwo osobiste odbywają się w:
Shanti Joga i Ajurweda
ul. Juranda 24/3, 71-156 Szczecin

Krzysztof Peśla


Jest licencjonowanym trenerem świadomego oddychania Liberation Breathing oraz Rebirthing Breathwork International (RBI). Techniki świadomego oddechu - pranajamy, uczy poprzez poprzez praktykę podczas indywidualnych sesji oddechowych (sesji rebirthingu).

Świadomym oddychaniem zajmuje się od 2005 roku. Ukończył treningi oddechu prowadzone m.in. przez Leonarda Orra, Colina Sissona, Nemi Nath, Heike Strombach, Sondrę i Marcusa Ray. Dwukrotnie organizował treningi Leonarda Orra, a trzykrotnie Sondry i Markusa Ray w Polsce. Jest trenerem rozwoju osobistego, tłumaczem przysięgłym i niemieckim adwokatem (Rechtsanwalt).