Czy wiesz, że naprawdę wielcy ludzie biznesu zawsze znajdują czas na wyciszenie myśli i uspokojenie swojego umysłu? Może to przyjmować różne formy – medytacji, sesji jogi, czy swoistego rytuału – najczęściej porannego, który przygotuje ich na trudy dnia codziennego.

Każda z tych osób znalazła sposób na to by:

  • rozładować stres, który skumulował się w ostatnich dniach,
  • uzyskać jasność myśli,
  • zyskać klarowność w procesie podejmowania decyzji.

Dla kogo?

Dla właścicieli firm, dla managerów, dla osób zasiadających w kadrze zarządzającej, oraz dla tych wszystkich, którzy myślą o awansie i chcą się jak najlepiej do niego przygotować – zdają sobie sprawę, że oprócz wiedzy i umiejętności, potrzebne jest również odpowiednie przygotowanie mentalne.

Po co Ci medytacja? I to jeszcze w biznesie?


Zacznijmy od tego, z czym na co dzień zmaga się manager lub właściciel firmy, czyli osoba, która ponosi odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie firmy? Przede wszystkim, do jej codziennych zadań należy – rozwiązywanie problemów – a jeszcze lepsza jest umiejętność zapobiegania im, rozdzielanie zadań i podejmowanie kluczowych decyzji. I tu dotykamy pewnego paradoksu – działania te wywołują stres, jednocześnie aby je dobrze wykonywać, należy być w stanie spokoju i klarowności myśli. Nieumiejętność zachowania spokoju może prowadzić do dalszych frustracji i stresów. Co w efekcie może doprowadzić do podejmowania błędnych decyzji, wypalenia zawodowego, czy nawet wprowadzenia firmy w poważne kłopoty, nie tylko finansowe.

Jak wyjść z tego błędnego koła?


Można zobaczyć, co robią tak zwani wielcy ludzie biznesu. Przede wszystkim znajdują czas i sposób na to, by zredukować stres, a swoją energię przeznaczyć na tworzenie nowych pomysłów, analizowanie sytuacji, podejmowanie decyzji i sensowne działanie. Sposoby mogą być różne, jednak codzienna medytacja znajduje coraz więcej zwolenników, ponieważ daje naprawdę niesamowite rezultaty, przy minimalnym koszcie czasowym – wystarczy kilka minut dziennie świadomej medytacji.

W jaki sposób będziemy pracować?


Kurs medytacji w biznesie składa się z dwóch jednogodzinnych spotkań, które odbywają się w odstępie trzech tygodni. Na pierwszej sesji wchodzimy w temat: opisujesz swoją sytuację i to, co chcesz w niej zmienić. Następnie uczę Cię techniki i dokładnie tłumaczę, w jaki sposób stosować ją codziennie w domu.

Na drugim spotkaniu robimy podsumowanie. Jakie były twoje wrażenia i odczucia podczas codziennych medytacji? Co się zmieniło w twoim postrzeganiu? Jakie zmiany zaszły w Twoim otoczeniu biznesowym? Odpowiadam również na każde Twoje pytanie, oraz podpowiadam, co możesz zrobić, żeby w jeszcze lepszy sposób wykorzystać moc płynącą z procesu medytacji.


Ile to kosztuje?


150 zł za jedną sesję. Razem: 300zł.


Umów się na medytację »

Gdzie?


Sesje i doradztwo osobiste odbywają się w:
Shanti Joga i Ajurweda
ul. Juranda 24/3, 71-156 Szczecin

Krzysztof Peśla


Jest licencjonowanym trenerem świadomego oddychania Liberation Breathing oraz Rebirthing Breathwork International (RBI). Techniki świadomego oddechu - pranajamy, uczy poprzez poprzez praktykę podczas indywidualnych sesji oddechowych (sesji rebirthingu).

Świadomym oddychaniem zajmuje się od 2005 roku. Ukończył treningi oddechu prowadzone m.in. przez Leonarda Orra, Colina Sissona, Nemi Nath, Heike Strombach, Sondrę i Marcusa Ray. Dwukrotnie organizował treningi Leonarda Orra, a trzykrotnie Sondry i Markusa Ray w Polsce. Jest trenerem rozwoju osobistego, tłumaczem przysięgłym i niemieckim adwokatem (Rechtsanwalt).