Czym jest Sesja oddechowa?


Dla większości osób jest to pierwsze doświadczenie z rebirthingiem i świadomym oddychaniem. Czasami jest to pojedyncze spotkanie, częściej jednak przeradza się w duchową przygodę trwającą nieco dłużej lub wręcz przeradza się w styl życia. Cokolwiek się zdarzy, sesja oddechowa jest pierwszym krokiem, po którym będziesz mógł się zorientować, czy ta ścieżka rozwoju duchowego jest dla Ciebie.

Jak się przygotować?

Przyjście na sesję nie wymaga specjalnych przygotowań – na wszystkie pytania odpowiem Ci już podczas spotkania. Wiem też, że trudno jest przygotować się do czegoś, co jest dla Ciebie zupełną nowością. Potraktuj więc to spotkanie jak wyprawę w nieznane tereny – zabierz swój optymizm i ciekawość, oraz podążaj odważnie za przewodnikiem.

Jak przebiega sesja?


Sesja przebiega dwuetapowo. Pierwsza cześć ma formę wywiadu. Rozmawiamy na temat tego, co skłoniło Cię do wzięcia udziału w sesji. Jakie są Twoje oczekiwania? Co chcesz przepracować? Jak również będę chciał się dowiedzieć: co jest dla Ciebie ważne w życiu, na jakim etapie życia jesteś aktualnie oraz o tym, co chcesz zmienić. Kluczowa dla całego procesu jest również wiedza o tym, jakie osoby są dla Ciebie najważniejsze. Jakie wydarzenia z przeszłości miały największy wpływ na Ciebie. Stanowi to swojego rodzaju przygotowanie mentalne, które pozwoli Ci wejść głębiej w cały proces.

Druga cześć to oddychanie. Na początku uczę Cię techniki świadomego oddechu. Przez chwilę trenujemy, a potem zaczynamy właściwą sesję oddechową, która trwa około godziny. Podczas niej w każdym momencie możesz powiedzieć mi, co odczuwasz lub co Cię zaniepokoiło. Z doświadczenia wiem, że nawet jeśli na początku pojawią się pewne dolegliwości typu niepokój, czy drętwienie dłoni, to szybko one mijają, a cała sesja jest niezwykle przyjemnym doznaniem. Niemal każdy, pod wpływem głębokiego i spokojnego oddechu, szybko się rozluźnia i doświadcza spokoju i radości. Podczas sesji wiele osób doświadcza inspiracji – przychodzą im do głowy wspaniałe pomysły, jak również głębokich przeżyć emocjonalnych i duchowych. Osoby te mówią mi później, że sesja okazała się być przełomowym doświadczeniem w ich życiu.

Zapraszam Cię na sesję, jeśli chcesz doświadczyć mocy świadomego oddechu.

Ile kosztuje sesja oddechowa


Cena cesji oddechowej wynosi 300 zł.


Umów się na sesję oddechową »

Gdzie?


Sesje i doradztwo osobiste odbywają się w:
Shanti Joga i Ajurweda
ul. Juranda 24/3, 71-156 Szczecin

Krzysztof Peśla


Jest licencjonowanym trenerem świadomego oddychania Liberation Breathing oraz Rebirthing Breathwork International (RBI). Techniki świadomego oddechu - pranajamy, uczy poprzez poprzez praktykę podczas indywidualnych sesji oddechowych (sesji rebirthingu).

Świadomym oddychaniem zajmuje się od 2005 roku. Ukończył treningi oddechu prowadzone m.in. przez Leonarda Orra, Colina Sissona, Nemi Nath, Heike Strombach, Sondrę i Marcusa Ray. Dwukrotnie organizował treningi Leonarda Orra, a trzykrotnie Sondry i Markusa Ray w Polsce. Jest trenerem rozwoju osobistego, tłumaczem przysięgłym i niemieckim adwokatem (Rechtsanwalt).