Sex and Money Seminar Online
- czyli Warsztaty z Sondrą i Markusem Ray w Twoim domu
Dzięki obecnej technologii i aplikacji Zoom możesz uczestniczyć w warsztatach, gdziekolwiek jesteś. W domowym zaciszu, w pełnym skupieniu masz jeszcze większą szansę na dokonanie uzdrawiającej zmiany zarówno w Tobie, jak i Twoim życiu.

Sex and Money - warsztaty z Sondrą i Markusem Ray

Czym są warsztaty Sex and Money?


Przede wszystkim Twoją drogą do odczuwania pełni przyjemności i obfitości w życiu. Sondra i Markus pracują na głębokim duchowym poziomie. Ich warsztaty to praca z przekonaniami, świadomym oddechem i afirmacjami. Do tego są tak wspaniałymi ludźmi, że wszystkie spotkania z nimi przebiegają w atmosferze radości, zrozumienia i pełnej akceptacji dla każdego człowieka i jego problemów.

Dlaczego Sex and Money?


Dobre pytanie, na które można odpowiedzieć sobie samemu. Wystarczy uświadomić sobie, jakie myśli i emocje pojawiają się w Twojej głowie, gdy czytasz ten tytuł? Jeśli seks kojarzy ci się z odczuciem pełnej przyjemności w relacji z drugim człowiekiem, a pieniądze są dla Ciebie formą, w jakiej świat objawia Ci swoją obfitość, to jesteś na najlepszej drodze wyrażenia pełni siebie. Jeśli jednak gdzieś pojawiło się uczucie wstydu, czy zażenowania, albo myśl, że seks lub pieniądze są czymś „nieczystym”, czymś, co deprawuje i zniewala, to już wiesz, po co są te warsztaty – by przywrócić tematom seksu i pieniędzy ich najlepsze znaczenie w Twoim życiu.

Sex and Money a obecna sytuacja.


Co te warsztaty mogą mi dać dziś, w czasach pandemii? Dużo więcej niż w „normalnej” sytuacji. Przede wszystkim:

 • pomogą uzdrowić relacje z partnerem, wszędzie tam, gdzie stres związany z przebywaniem w domu i lękiem przed tym, co będzie dalej, nadwyrężyły wzajemne relacje;
 • pomogą uzdrowić relacje z partnerem, wszędzie tam, gdzie stres związany z przebywaniem w domu i lękiem przed tym, co będzie dalej, nadwyrężyły wzajemne relacje;
 • pomogą ci zidentyfikować negatywne przekonania na temat seksu, jakie zostały Ci przekazane w poprzez rodzinne wzorce;
 • wyzwolą w Tobie chęć i możliwości przeżywania seksualnych zbliżeń z partnerem, zarówno na poziomie fizycznym, jak i duchowym;
 • natomiast w temacie pieniędzy, oprócz zdjęcia blokady negatywnych przekonań, pomogą Ci otworzyć umysł na szukanie i realizację nowych pomysłów na zarabianie jeszcze większej ich ilości.

Ta sama moc transformacji w nowej formule.


Dotychczas tego typu warsztaty miały formę osobistego spotkania grupy uczestników z Sondrą i Markusem. Jednak obecna sytuacja uniemożliwiła mam to. Na szczęście mamy już technologię, dzięki której takie spotkanie może się odbyć on-line w zaciszu Twojego domu.

Sex and Money on-line – ta sama wartość w obniżonej cenie i bez dodatkowych kosztów.


Możliwość skorzystania z warsztatów on-line z pewnością najbardziej ucieszy osoby spoza Szczecina. Po pierwsze, możliwość spotkania się z Sondrą i Markusem we własnym domu znacznie obniża koszty, zarówno finansowe – nie płacisz za dojazd i nocleg, jak i czasowe – nie tracisz czasu na dojazd. Po drugie, koszt samego warsztatu prowadzonego w formule on-line jest tańszy od spotkania w realu.

Dla kogo jest warsztat Sex and Money?


W pierwszym momencie chcemy powiedzieć: dla każdego, zaś po chwili zastanowienia: dla każdego, kto:

 • Czuje, że możliwe jest takie połączenie energii seksualnej i energii pieniądza, które mogą dać radość i poczucie spełnienia.
 • Dopuszcza do swojej świadomości, że zadowolenie z materialnej strony życia oraz umiejętność przeżywania seksualnego spełnienia jest mocno powiązane z rozwojem i świadomością duchową.
 • Doszedł wniosku, że nie chce już dalej tkwić w tym punkcie, w którym się znalazł – ciągle martwić się o pieniądze lub doświadczać seksualnego chłodu i rutyny.

To, czy są one dla Ciebie? Zdecyduj sam.

Do zobaczenia :) Organizatorzy.


Jak przebiegają warsztaty w formule on-line?


Warsztaty:

 • Z tłumaczeniem na polski.
 • Przeprowadzone za pomocą platformy Zoom.
 • W 8 modułach po 1,5h z przewidzianymi przerwami pomiędzy nimi.

Gdzie i kiedy?


Warsztaty odbędą się w dniach 26-28 czerwca 2020 za pośrednictwem aplikacji ZOOM
Miejsce: Tam, gdzie chcesz :)


Ile to kosztuje?


Cena dla jednej osoby: 683,- PLN
Cena dla pary: 1139,- PLN
Cena dla jednej osoby wraz z indywidualną sesją oddechową: 1470,- PLN

Co mam w tej cenie?


 • Udział w wydarzeniu prowadzonym przez osoby o światowej renomie – warsztaty prowadzone są na całym świecie.
 • Doświadczenie – Sondra i Markus mają ponad 40 letnie doświadczenie w pracy z uzdrawianiem relacji.
 • Sprawdzoną metodę – warsztaty „Sex and Money” pomogły tysiącom osób na całym świecie.
 • Opiekę Sondry i Markusa – jeśli po warsztatach pojawi się coś, o czym będziesz chciał/a porozmawiać z Sondrą lub Markusem, możesz się z nimi umówić na rozmowę.

Przejdź do strony z programem Warsztatów »

TAK! jestem zdecydowany/a zapisuję się na warsztaty »


Czy zanim zapiszę się na warsztaty mogę poznać bliżej metodę i prowadzących?


Tak. Zapraszamy Cię na wydarzenia wprowadzające. Są to:


Ile kosztuje udział w wydarzeniach wprowadzających? Ile chcesz! Możesz wybrać swoją cenę – od 10 do 100 zł.

Do zobaczenia :) Organizatorzy.