Każdy z nas zasługuje na to, by żyć w zdrowym związku pełnym miłości i akceptacji. Taki związek można stworzyć. Duchowa Intymność Sondry i Markusa Ray podpowie Ci, jak możesz to zrobić.

Zamów ten niezwykły przewodnik ukazujący drogę tworzenia zdrowych relacji i stwórz naprawdę wspaniały związek.


Duchowa intymność

Sondra Ray i Marcus Ray

ISBN 10: 83-60280-94-0
ISBN 13: 978-83-60280-94-2


Zamów książkę »

Pobierz fragment książki »

Istotę tego, o czym ona jest najlepiej oddaje fragment wstępu, w którym Sondra pisze:

Przeczytałam gdzieś, że powinnam sprowadzić to, czym się zajmuję do trzech słów. Rozmawiałam o tym z moim mężem Markusem i zaproponował następujące słowa: Miłość, Wolność, Długowieczność. Moim zdaniem trafił w sedno. Te trzy słowa są zarazem treścią niniejszej książki. Praca nad ich znaczeniem przenosi związek na całkiem nowy poziom, a proces oświecenia radykalnie przyspiesza. Pragnę, byście wszyscy doświadczali duchowej bliskości, na jaką zasługujecie w swoich związkach miłości.

Co jeszcze można do tego dodać? Jest to niesamowity podręcznik duchowy, który wyjaśni Ci dokładnie przyczyny twoich niepowodzeń w związkach, a następnie i krok po kroku poprowadzi cię do lepszej przyszłości. Pokaże, w jaki sposób uwalniając swój umysł z negatywnych myśli, można tworzyć wspaniałe i harmonijne relacje.

Książka składa się z dwóch części. W pierwszej Sondra omawia coś, co sama określa mianem „starego paradygmatu”. Związek, który funkcjonuje w tym paradygmacie jest pełen napięcia, konfliktów, niezrozumienia i oddalenia. Za taki stan rzeczy odpowiedzialne są nasze negatywne myśli. Skąd one się biorą? Po pierwsze są to prewerbalne myśli ukształtowane podczas naszych narodzin i okresu płodowego. np. bolesny poród może przynieść podświadome przekonanie, że ranimy tych, których kochamy, co przekłada się na nasze postępowanie. Po drugie, osobiste kłamstwo, czyli najbardziej charakterystyczna dla danej osoby negatywna myśl na jej temat. Do najczęściej spotykanych osobistych kłamstw należą: Jestem niechciana. Jestem zły. Jestem ofiarą losu. Jestem nie taka jak trzeba, itp. Po trzecie, wzorce rodzinne np. skłonności do naśladowania swoich rodziców w związku, skłonność do rywalizacji, czy skłonność do przyciągania i doświadczania dezaprobaty. Po czwarte nieumiejętność wybaczenia swoim rodzicom.

Oczywiście nie możemy zmienić przeszłości, jednak możemy ją przeanalizować, wziąć odpowiedzialność za sytuację, którą sami stworzyliśmy i rozpocząć uzdrawianie siebie oraz swojego związku. To uzdrowienie doprowadzi do stworzenia związku o zupełnie innej wibracji. Związku, w którym obie strony czują się spełnione i pełnowartościowe, a jednocześnie razem budują nową jakość, która przejawia się harmonią, zrozumieniem i wzrostem. Związku, o jakim niemal każdy z nas marzy.

I na koniec jeszcze jeden fragment książki oddający istotę sprawy:

To Ty musisz zainicjować zmianę, jeśli twój związek nie funkcjonuje dobrze. To ty musisz wziąć na siebie odpowiedzialność za wszelkie jego wady. Musisz chcieć zostawić za sobą stary paradygmat związku odziedziczony po rodzicach i przodkach i zastąpić go całkowicie nowym modelem.

Jeśli już teraz c rozpocząć proces uzdrawiania swojego związku, dowiedz się jak wygląda proces uzdrawiania związków i pobierz dodatkowe materiały z odpowiednimi ćwiczeniami, które możesz wykonać samodzielnie lub z partnerem. Wszystkie analizy i ćwiczenia opracowane są w oparciu o treści zawarte w książce Sondry Ray:

Przejdź do strony Proces Uzdrawiania Związków »

Chcesz jeszcze lepiej poznać nauki Sondry? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Już wkrótce ukarzą się dwie książki jej autorstwa: "Wyzwalające oddychanie" i "Zasługuję na miłość, wydanie 2 uzupełnione".