Sex and Money - warsztaty z Sondrą Ray

Informacje o wydarzeniu

 • Prowadzący: Sondra Ray, Markus Ray
 • Termin: 26-28 czerwca 2020
 • Miejsce: Twój dom :) Za pośrednictwem aplikacji ZOOM
 • Cena dla jednej osoby: 683,- PLN
 • Cena dla pary: 1139,- PLN
 • Cena dla jednej osoby wraz z indywidualną sesją oddechową: 1470,- PLN

Zarezerwuj przez Evenea »

Zapytaj o warsztaty

Napisz do nas

Organizatorzy

 • Agnieszka Szkudlarek
  Założycielka "Shanti" Studia Jogi i Ajurwedy w Szczecinie. Jogą zajmuje się od 2000 roku, a swoją wiedzę i umiejętności doskonaliła m.in. na międzynarodowym kursie dla nauczycieli jogi w Indiach, a także wielu innych warsztatch jogi, medytacji czy rozwoju osobistego, jakie odbyła podróżujac po całym świecie.
 • Krzysztof Peśla
  Jest licencjonowanym trenerem świadomego oddychania Liberation Breathing oraz Rebirthing Breathwork International (RBI). Techniki świadomego oddechu uczy poprzez poprzez praktykę podczas indywidualnych sesji oddechowych (sesji rebirthingu). Świadomym oddychaniem zajmuje się od 2005 roku. Ukończył treningi oddechu prowadzone m.in. przez Leonarda Orra, Colina Sissona, Nemi Nath, Heike Strombach, Sondrę i Marcusa Ray. Wielokrotnie organizował treningi Leonarda Orra oraz Sondry i Markusa Ray w Polsce. Jest trenerem rozwoju osobistego, tłumaczem przysięgłym i niemieckim adwokatem (Rechtsanwalt).

Przebieg warsztatów


Dzień 1 (piątek) godz. 18:00–21:30


Moduł #1, 18-19:30 – Wprowadzenie. Sprawcze myślenie.

Moduł #2, 20-21:30 – Sesja Wyzwalającego Oddychania.

Dzień 2 (sobota) godz. 10:00 -18:00


Moduł #3, 12:00-13:30 – Uzdrawianie sfery seksualności zbudowanej na wzorcach rodzinnych.

Moduł #4, 14:00-15:30 – Duchowe uzdrawianie i duchowa intymność.

Moduł #5, 16:30-18:00 – Sesja Wyzwalającego Oddychania.


Dzień 3 (niedziela) godz. 12:00 -18:00


Moduł #6, 12:00-13:30 – Warsztaty dotyczące pieniędzy.

Moduł #7, 14:00-15:30 – Wykład na temat nieśmiertelności fizycznej; Boska Matka.

Moduł #8, 16:00-18:00 – Sesja Wyzwalającego oddychania.


Przypomnijmy sobie raz jeszcze


Sex and Money to warsztaty, które uczą duchowego podejścia do tematu seksu i pieniędzy. Dlatego płaszczyzna, na której będziemy pracować, to Twoje przekonania, w tych dwóch tematach. Szczególny nacisk położymy na te nieuświadomione i negatywne, które blokują Cię przed czerpaniem pełnej przyjemności z seksu oraz odczuwaniem pełni obfitości i cieszeniem się z zarabiania pieniędzy. Natomiast głównymi metodami, którymi będziemy przepracowywać te tematy to świadomy oddech i afirmacje.

Natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat duchowego podejścia do tematu seksu i pieniędzy, zapraszamy do lektury.

Sondra Ray


Sondra Ray jest znana jako jeden z najbardziej dynamicznych liderów duchowych naszych czasów. Jest uznawana na świecie jako duchowy nauczyciel, autor, trener oddechu (rebirther), wykładowca i uzdrowiciel, a przede wszystkim jako renomowany ekspert w dziedzinie związków.

Sondra zdobyła światową sławę w latach 1970-tych jako jeden z pionierów Rebirthingu. Wyszkoliła i przeprowadziła przez proces rebirthingu tysiące ludzi na całym świecie i jest uznawana za jednego z największych specjalistów w zakresie wpływu narodzin na ciało, związki, karierę i życie.

Sondra Ray i Markus Ray

//Sondra i Markus Ray

Często nazywana „Matką Rebirthingu”, Sondra tworzy i naucza na warsztatach, włączając w to jej najbardziej popularny trening „Związki Miłości” (LRT). Trening ten pomógł tysiącom ludzi uzdrowić ich związki, poprzez wyjaśnienie negatywnych schematów rodzinnych, dzięki zastosowaniu świadomego oddychania oraz technik twórczego myślenia. Sondra prowadzi warsztaty na całym świecie, m.in. w Anglii, Francji, Włoszech, Niemczech, Islandii, Irlandii, Szwecji, Estonii, Rosji, Nowej Zelandii, Australii, Singapurze, Bali i Japonii. Zabiera ona także ze sobą grupy do Indii, na coroczne pielgrzymki do New Delhi, Haldwani i Herakhanu.

Dla wszystkich, którzy biorą udział w tym warsztatach z pewnością będzie to wyjątkowe, transformujące i owocne doświadczenie. Czego życzymy Wam z całego serca.