Związki Miłości - warsztaty z Sondrą i Markusem Ray

Witamy na stronie wydarzenia Warsztaty „Związki Miłości” z Sondrą i Markusem Ray

Dziękujemy, że z nami jesteś.

Sondra mówi, że w życiu nie ma przypadków. Idąc tym tropem możemy powiedzieć, że skoro zainteresowała Cię wzmianka o warsztatach i weszłaś na naszą stronę to znaczy, że jesteś świadoma tego co chcesz w swoim życiu zmienić i znalazłaś w sobie odwagę by to zrobić.

Być może zastanawiasz się jeszcze, czy forma pracy z oddechem jaką promuje Sondra Ray by pomagać osobom na całym świecie, jest odpowiednia również dla Ciebie. Być może masz jeszcze pytania dotyczące tego, jak przebiega cały proces albo jesteś ciekawa co mówią osoby, które już były na warsztatach. Spokojnie. Stworzyliśmy tę stronę, by jak najbardziej przybliżyć Ci tan temat i ułatwić podjęcie najlepszej dla Ciebie decyzji.

// Sondra Ray zaprasza na Warsztaty w Szczecinie


Czy wiedziałaś, że psycholodzy są zgodni co do tego, że umiejętność budowania trwałych i głębokich relacji jest kluczem do szczęśliwego życia? Osoby, które mają grono oddanych przyjaciół i harmonijne relacje z najbliższymi są mniej narażone na stres, depresję, czy poważne choroby typu nowotwory. Jeśli chcesz zgłębić ten temat bliżej, polecamy doskonałą książkę Susan Pinker „Efekt wioski”.

A Ty? Jak bardzo jesteś przekonana o tym, że dobre relacje z innymi są fundamentem Twojego szczęśliwego i spełnionego życia??

Jednak zanim odpowiesz sobie na pytanie: czy warto zainwestować w nauczenie się skutecznego sposobu budowania relacji ze sobą, wszechświatem i innymi ludźmi, dowiedz się na czym to wszystko polega.


Myśl ma moc, to od niej wszystko się zaczyna.


Zapewne zetknęłaś się już z tezą, że to myśli kształtują rzeczywistość. Sondra Ray na swoich wykładach również porusza ten temat. To, w jaki sposób myślimy decyduje o tym, w jaki sposób postrzegamy świat i innych ludzi. Nasze postrzeganie wpływa na to jak postępujemy. Z kolei nasze działania wywołują odpowiednie rezultaty, widoczne w otaczającej nas rzeczywistości. To dlatego dokładnie taka sama sytuacja, np. zwolnienie z pracy, dla optymisty jest okazją do tego by poszukać czegoś innego, bardziej fascynującego, a dla osoby z negatywnym nastawieniem jest tragedią i przyczyną ogromnej dawki stresu. Optymista znajdzie nową pracę, w której będzie więcej zarabiał, a pesymista może stoczyć się w nałóg. A co najciekawsze, każda z tych osób powie, że „nie miała innego wyjścia”. Zapewne nie raz spotkałaś się w swoim życiu z tego typu zjawiskami. Prawda?

Co z tym wspólnego ma oddech?


No dobrze, ale co z tym wszystkim ma wspólnego oddech? Wbrew pozorom bardzo dużo. Na co dzień zupełnie nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale sposób oddychania i reakcje naszego ciała są ze sobą ściśle powiązane. Pomyśl tylko, w jaki sposób oddychasz, gdy jesteś zrelaksowana? A co dzieje się z Twoim oddechem, gdy odczuwasz stres lub lęk? No właśnie, to dlatego mówi się, że najlepszym lekarstwem na zdenerwowanie jest wzięcie kilku głębokich i spokojnych oddechów. Ciało się wtedy uspokaja i możesz myśleć jaśniej i działać bardziej logicznie i zdecydowanie.

A czym jest świadomy oddech?


To nic innego jak odpowiedni sposób oddychania, który sprawia, że Twoje ciało się relaksuje i zaczyna odczuwać przepływ radosnej i swobodnej energii. Mówiąc inaczej, czujesz się radośnie rozluźniona.


Czy wiesz, że gdy przy pomocy świadomego oddechu stworzysz w sobie pełną miłości i akceptacji przestrzeń, to:

 • łatwiej dostrzeżesz blokady, które przeszkadzają Ci w budowaniu pozytywnych relacji ze sobą i innymi;
 • ominiesz chęć usprawiedliwiania się i tłumaczenia, dlaczego nadal tkwisz w sytuacji, która jest dla Ciebie niekorzystna;
 • w pełni uświadomisz sobie wszystkie negatywne skutki swojego aktualnego sposobu myślenia i działania;
 • przygotujesz grunt, na którym będą mogły pracować pozytywne afirmacje;
 • szybciej wejdziesz w proces pozytywnych zmian.

W jaki sposób można konstruktywnie wykorzystać moc myśli i świadomy oddech do budowania wspaniałych relacji?


Mechanizm jest dość prosty. Za pomocą świadomego oddechu rozluźniasz ciało i wprowadzasz umysł w stan radosnej ciekawości. Będąc w takim stanie badasz swoje wewnętrzne przekonania na temat siebie, świata i innych ludzi. W ten sposób identyfikujesz swoje blokady i ograniczenia, które są przyczyną Twoich życiowych niepowodzeń, nie tylko na polu budowania trwałych i głębokich relacji z innymi. Następnie, za pomocą odpowiednich afirmacji, wprowadzasz do swojego umysłu myśli, które zmieniają Twój sposób postrzegania siebie i świata. Będąc w pozytywnym nastawieniu, przyciągasz do siebie pozytywne zmiany. Proste. Prawda?


Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że gdy przyjmiesz do siebie pozytywne afirmacje, będziesz z nimi pracować i pozwolisz im działać w swoim życiu, to:

 • staniesz się bardziej rozluźniona i radosna;
 • zaczniesz przyciągać do siebie takie osoby i wydarzenia, jakie sobie „zaplanujesz”;
 • zrozumiesz i w pełni zaakceptujesz i pokochasz siebie;
 • będziesz bardziej otwarta na innych;
 • Twoje relacje z innymi ludźmi: rodziną, przyjaciółmi czy klientami staną się głębsze i bardziej satysfakcjonujące;
 • zmieni się Twój sposób myślenia i działania – staniesz się bardziej optymistyczna i zdecydowana;
 • będziesz postrzegana jako osoba otwarta, radosna i pewna siebie.

JA i SONDRA RAY. Kiedyś byłam zagubiona w życiu i nie wiedziałam co z tym robić. Jak sobie pomóc, by chciało mi się żyć...

Opublikowany przez Liliana Kucharska na 24 czerwca 2017

// O tym, jak inspirujące i budujące są warsztaty z Sondrą
pisze jedna z uczestniczek, Liliana

Jednak zmiana wymaga czasu, uwagi i determinacji.


Są tacy, którzy będą Ci mówić, że głębokie zmiany mogą zajść w nas w ciągu kilku minut. I rzeczywiście czasami tak bywa – chociażby zmiana jaka dokonała się u Szawła, który stał się świętym Pawłem. Jednak zazwyczaj proces ten wymaga czasu i determinacji. Sondra tłumaczy to w ten sposób, że wzorce, które w sobie nosisz są mocno ugruntowane. Czas, Twoja uwaga oraz determinacja potrzebne są do tego, by na ich miejsce wyryły się nowe, bardziej dla Ciebie korzystne.

Kiedy pojawiają się zmiany?


Z relacji uczestników wynika, że pewne zmiany pojawiają się od razu. Już na warsztatach, podczas wykładów, sesji oddechowych i medytacji, pojawia się uczucie zrozumienia i radosnego zrelaksowania. Są to rodzaje zmian, które zachodzą wewnątrz człowieka na poziomie ciała i umysłu. Natomiast zmiany, które będą zauważalne na zewnątrz zazwyczaj pojawiają się po trzech lub czterech tygodniach codziennej samodzielnej praktyki. Prawdą jest też, że im bardziej jesteś zdecydowana, by wprowadzić pozytywne zmiany, tym szybciej się one pojawią, ponieważ łatwiej Ci będzie pogodzić się z tym, że „coś przychodzi, coś odchodzi”.

Nowe może przyjść tylko wtedy, gdy staremu pozwolisz odejść.


Psycholodzy twierdzą, że ukryte korzyści, jakie stoją za trudnymi sytuacjami są największą przeszkodą we wprowadzaniu pozytywnych zmian.

Dlatego weź pod uwagę, że przechodząc podczas warsztatów proces transformacji, wcześniej czy później staniesz w obliczu spraw, z którymi będziesz musiała się rozstać. A zatem, już teraz przygotuj się na to, że pożegnasz się z:

 • Użalaniem się nad sobą – powody, które do tej pory miałaś zaczną znikać jeden po drugim.
 • Chęcią usprawiedliwiania swojego lenistwa, lub innych grzeszków, traumatyczną przeszłością, ciężką sytuacją materialną, czy brakiem czasu.
 • Tolerowaniem miernoty – bo będziesz umiała dawać innym miłość i akceptację oraz będziesz wiedziała, jak otrzymać od życia to, co najlepsze.
 • Kompleksami – pokochasz i zaakceptujesz siebie taką, jaka jesteś.

Czy naprawdę jesteś na to gotowa?Dla kogo są warsztaty „Związki Miłości”?


Dla poszukujących, którym zależy na zrozumieniu siebie, odkryciu swojego prawdziwego powołania i prowadzeniu życia pełnego pasji.

Dla singli, którzy chcą przyciągnąć do siebie miłość swojego życia i żyć we wspaniałym, spełnionym związku.

Dla par, którym zależy na tym, by ich związek był bogaty, harmonijny i pełen miłości.

Dla rodziców, którym zależy na zrozumieniu swoich dzieci.

Dla ludzi biznesu, którzy zdają sobie sprawę, jak ważne są dobre relacje ze współpracownikami oraz klientami.

Czy te warsztaty są dla mnie?


Warsztaty „Związki Miłości” z Sondrą i Markusem Ray są dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś zdeterminowana, by szukać rozwiązań;
 • chcesz poznać prawdziwe przyczyny niepowodzeń w swoim życiu;
 • zależy Ci, by żyć pełnią życia i realizować swoje cele i marzenia;
 • wymówki i usprawiedliwiania siebie i innych przestały Ci już wystarczać;
 • faktycznie chcesz przyciągnąć odpowiedniego dla siebie partnera;
 • zależy Ci, by relacje z najbliższymi były głębokie i harmonijne, bo zdajesz sobie sprawę, że rodzina i najbliżsi są jedną z największych wartości w życiu.

Skoro doczytałaś już do tego miejsca, już wiesz ile dobrego możesz zyskać, biorąc aktywny udział w warsztatach „Związki Miłości”.

A co się stanie, gdy nie wezmę udziału w tych warsztatach „Związki Miłości”?


Hmm, odpowiedź jest prosta: nic. Nic się nie zmieni. Można by tylko zapytać: czy w pełni zdajesz sobie sprawę z tego, że bez umiejętności świadomego oddechu oraz odpowiedniego sposobu pracy z pozytywnymi afirmacjami:

 • nadal będziesz miała wrażenie, że kręcisz się w kółko;
 • nawet gdy podejmiesz próby wprowadzenia pozytywnych zmian, zostaną one zablokowane przez Twoje negatywne wzorce myślowe – zbojkotujesz własne działania, udowadniając sobie tym samym, że pozytywne zmiany nie są możliwe;
 • będziesz przyciągać te same problematyczne sytuacje;
 • będziesz miała wrażenie, że ciągle „przerabiasz” te same sprzeczki i kłótnie.

To jest doskonały moment, by podjąć decyzję: TAK, chcę wziąć udział w tych warsztatach


Gdzie i kiedy?


Termin i miejsce kolejnych warsztatów podamy wkrótce.


Ile to kosztuje?


Bilet jednoosobowy: 350 USD

Bilety grupowe:

 • - grupa dwuosobowa, po 300 USD od osoby
 • - grupa trzyosobowa i więcej, po 250 USD od osoby

Osoby powtarzające warsztaty: 250 USD od osoby


Warto wspomnieć, że są to ceny specjalne, wynegocjowane dla polskich uczestników. Normalnie koszt tych warsztatów jest znacznie wyższy, więc naprawdę warto skorzystać z okazji.

Co mam w tej cenie?


 • Udział w wydarzeniu prowadzonym przez osoby o światowej renomie – warsztaty prowadzone są na całym świecie.
 • Doświadczenie – Sondra i Markus mają ponad 40 letnie doświadczenie w pracy z uzdrawianiem relacji.
 • Sprawdzoną metodę – warsztaty „Związki Miłości” pomogły tysiącom par w zbudowaniu doskonałego związku.
 • Opiekę Sondry i Markusa – jeśli po warsztatach pojawi się coś, o czym będziesz chciała porozmawiać z Sondrą lub Markusem, możesz się z nimi umówić na rozmowę na Skyp'ie.
 • Obiad. Obiady są wegetariańskie.
 • Napoje i przekąski.

Przejdź do strony z programem Warsztatów »

Co mam zrobić, by zarezerwować sobie miejsce na warsztaty?


To proste:

 • Napisz do nas, że jesteś zainteresowana wzięciem udziału w warsztatach „Związki Miłości”.
 • Wpłać zaliczkę w wysokości 300 zł na konto: 64 1140 2004 0000 3902 7507 3989 lub za pośrednictwem serwisu evenea.pl: zamów przez evenea.pl
  Resztę kwoty możesz zapłacić, będąc już na warsztatach.
 • Jeśli na udział w warsztatach zdecydujesz się po wyznaczonym terminie wpłaty zaliczki prosimy o wpłacenie na konto pełnej kwoty.

Chcesz wziąć udział w warsztatach? zapytaj o termin »

TAK! jestem zdecydowana zapisuję się na warsztaty »


A co, jeśli nadal nie wiem, czy warsztaty „Związki Miłości” są dla mnie?


Na taką ewentualność również jesteśmy przygotowani. W takim przypadku mamy dla Ciebie dwie propozycje:

 • przyjdź na bezpłatny wykład, na którym będziesz miałą okazję poznać Sondrę i Markusa i poczuć fantastyczną atmosferę warsztatów.
 • kup książkę Duchowa intymność, by zacząć samodzielną pracę nad uzdrowieniem Twojego związku

Do zobaczenia.
Organizatorzy.