Afirmacje fizycznej nieśmiertelności (1/2)

Leonard Orr, Achariya Raja
Z angielskiego przełożył Krzysztof Peśla.

Napisz lub wypowiedz głośnym głosem 3 razy każdą z poniższych afirmacji i medytuj nad nimi lub omów ze swoją rodziną lub przyjaciółmi. Możesz nad każdą rozmyślać i medytować tyle, ile chcesz.


1. Żyjemy zwycięskim Życiem na tej planecie w Królestwie Bożym właśnie teraz!

2. Przyczyna śmierci zniknęła już z mego rozumu i ciała. Jestem wolny od śmierci.

3. Pęd ku śmierci został wygnany ode mnie i moich przyjaciół. Osiągnęliśmy zwycięstwo nad śmiercią.

4. Nie jestem już ofiarą śmierci. Śmierć jest moją przyjaciółką i sługą. Zasada śmierci to zasada odnowy, zmiany i regeneracji. Śmierć, poprawnie zrozumiana, wspiera życie. Nie obawiam się już śmierci. Śmierć jest opcjonalna. Jestem już wolny od moich wierzeń i tradycji rodzinnych związanych ze śmiercią.

5. Stary wróg ludzkości już nie żyje. Kostucha nie żyje. Alleluja!

6. Śmierć nie ma mocy, gdy uwalniam się od swojej mentalnej wiary w nią i gdy nie daję jej Życiowej Energii. Praktykowanie Obecności Boga oraz prostych i przyjemnych praktyk oczyszczania duchowego, które dał nam Bóg - umysłu, ziemi, powietrza, wody i ognia, daje nam zwycięstwo nad śmiercią. Teraz to my kontrolujemy śmierć. Śmierć już nie kontroluje nas.

7. Bóg zgadza się na moje mistrzostwo nad życiem i śmiercią. On/ona poleca je tak, jak polecał od milionów lat.

8. Mogę teraz zaufać Bogu. On/ona nie zabija już ludzi. Bóg nie zabija już dzieci, rodziców, ludzi starych, młodych, dobrych czy złych. Każdy jest odpowiedzialny za swoją śmierć poprzez swoje myśli i styl życia.

9. Moja rodzina jest teraz wolna od śmierci. Mój syn jest teraz wolny od śmierci. Moja córka jest teraz wolna od śmierci. Moja siostra/brat są teraz wolni od śmierci. Moja ukochana żona (mąż) jest teraz wolna (wolny) od śmierci. Moi rodzice mają wolny wybór. Wszyscy możemy być wolni od śmierci.

10. Jezus zgadza się na to, abym pokonał śmierć. Moje zwycięstwo nad śmiercią staje się dla mnie praktyczną rzeczywistością!

11. Nie obawiam się już ludzi, ponieważ kompletnie pokonałem ich pęd ku śmierci. Pokonałem śmierć dla nich i w nich. Teraz widzę i znam prawdę. Uwalnianie ludzi od pędu ku śmierci jest dla mnie coraz łatwiejsze.

12. Żyjemy teraz w epoce historii, w której pokonamy śmierć, aby móc żyć świadomie z naszym wewnętrznym Ojcem.

13. Każdy w moim otoczeniu pokonał śmierć. Cieszymy się żyjąc zwycięskim Życiem – zwycięskim nad umysłem, uczuciami i ciałem.

14. Nieświadomy pęd ku śmierci nie jest już nieświadomy i przestał teraz być przyczyną śmierci mojej i wszystkich innych.

15. Moja jedność z Bogiem - Życie daje mi zwycięstwo nad wszystkim, nawet nad śmiercią.

16. Bóg we mnie daje mi zdrowie, sukces, Miłość, Wieczne Życie, pokój, moc, szczęśliwość, zwycięstwo nad śmiercią i zwycięstwo nad nieświadomym pędem ku śmierci w ludzkości.

17. Mistrzowskie opanowanie śmierci i pędu ku śmierci jest banalnie łatwe. Cieszę się robiąc to dla siebie i innych. Nieśmiertelna Joga jest możliwa i prosta dla każdego, kto życzy sobie stanu stałego sukcesu i szczęśliwości.

18. Przepracowywanie pędu ku śmierci dla innych jest przyjemne w moim ciele. Czynię to z radością i bez lęku - bez dyskomfortu lub nieprzyjemnych symptomów jakiegokolwiek rodzaju.

19. Biblia naucza, że jeśli pokonamy śmierć, Bóg będzie żył z nami w fizycznym ciele. Według niej, Bóg nie życzy sobie, aby ktokolwiek zginął, lecz aby wszyscy posiedli wiedzę o skrusze. Skrucha to nauka zmiany naszego umysłu – uzdrowienia naszego umysłu emocjonalnego i błędnego myślenia.

20. To OK kochać śmierć i być od niej wolnym. To my dowodzimy naszą śmiercią i zdrowiem. Używamy śmierci do regeneracji naszego ciała celem wiecznego życia!

21. Gdy duża wspólnota ludzi zanurzona zostaje w nieśmiertelnej mentalności, może ona rozszerzać się szybko niczym eksplozja nuklearna, przynosząc stan oświecenia, Miłości i szczęśliwości.

22. Potrafię uzdrowić śmierć i pęd ku śmierci bez szkody dla siebie. Duchowe oczyszczenie przez Mantrę, Ziemię, Ogień, Powietrze i Wodę sprawiają, że jest to proste.

23. Miłość ma moc, aby pokonać wszystko, nawet śmierć. Jai Maha Maya Ki Jay.

24. Pęd ku śmierci nie przeszkadza mi już, ani mnie nie dobija. Gdy uzdrawiam swój umysł emocjonalny, czuję radość Życia i wtedy zawsze Je wybieram.

25. Dobra nowina o zbawieniu mówi o mojej naturalnej boskości – iż jestem Synem lub Córką Boga. Osiągam totalne zbawienie Ducha, Rozumu i Ciała poprzez uzdrowienie mojego emocjonalnego rozumu i aktywację mojej duchowej siły dzięki dobrej diecie, ćwiczeniom fizycznym, terapii ziołami, masażowi, codziennemu świadomemu oddychaniu energią, oczyszczaniu ogniem i wodą, intuicyjnej miłości i uczestnictwu we wspólnocie.

26. Bóg mnie kocha, gdy zwyciężam. Bóg kocha mnie bez powodu. Kochać mnie to Jego/Jej natura. On/Ona kocha mnie po prostu zawsze i na wszelkie możliwe sposoby.

27. Uleczanie śmierci nie rani niczego ani nikogo. W żaden sposób uleczanie śmierci nie rani mnie.

28. Wszystkie moje czakry mają teraz siłę, aby uzdrawiać śmierć we mnie i w innych, bez jakiegokolwiek cierpienia ani dyskomfortu. Chwalmy Boga za AUM NAMAH SHIVAIYA. Imię Boga jest potężne.

29. Ujmuję siebie, gdy nie ma we mnie śmierci. Ujmuję innych, gdy nie ma we mnie śmierci. Ujmuję siebie w obecności ludzi, w których nie ma śmierci.

30. Jestem bezpieczny bez śmierci. Jestem bezpieczny, gdy uzdrawiam pęd ku śmierci.

31. Dzięki Bogu, śmierć już nie może mnie dotknąć.

32. To OK być w pełni uzdrowionym i wolnym od śmierci.

33. Zwracam uwagę na swoje Ciało. Jest ono Świątynią Boga. Symptomy to kazania Boga/Życia w tej Świątyni/Kościele. Gdy nad nimi medytuję, odkrywam odpowiednie metody, ich leczenia. Mogę swobodnie używać tradycyjnych, nowych lub alternatywnych metod leczenia, gdy otrzymuję od Boga jego zgodę.