Afirmacje fizycznej nieśmiertelności (2/2)

Leonard Orr, Achariya Raja
Z angielskiego przełożył Krzysztof Peśla.

34. Ponieważ uzdrowiłem śmierć, mam czas uzdrowić wszystko inne. Jestem wolny od wszelkiego pośpiechu i braku.

35. Rebirthing-Breathwork uzdrawia pęd ku śmierci i daje ludziom pełne wyzwolenie.

36. Uzdrawianie pędu ku śmierci sprawia, że łatwiej mi dostrajać się do Nieskończonej Inteligencji w praktyczny sposób – każdego dnia! To dla mnie całkiem w porządku odnosić sukces na wszelkie możliwe sposoby.

37. Jestem wypełniony Życiem. Mój umysł i ciało są tak pełne Wieczego Życia, że odganiają śmierć, niepowodzenie i chorobę gdziekolwiek się udaję.

38. Dziś żyję w Mocy Boga – obfitym życiem, które Jezus i wszyscy nieśmiertelni mistrzowie obiecują swym przykładem. Teraz jestem nieśmiertelnym mistrzem i kocham praktykować jogę – naukę Życia.

39. Ziemia, Ogień, Powietrze i Woda są mymi wiecznymi przyjaciółmi i wspierają mnie obficie. 40. Boskie światło we mnie jest silniejsze niż śmierć i uwalnia innych od śmierci w sposób automatyczny.

41. Bóg dał nam Ziemię, Ogień, Powietrze i Wodę, aby ułatwić nam wyzwolenie od śmierci.

42. Celem Rebirthingu-Breathworku jest połączyć nas z Bogiem i uwolnić nas od śmierci poprzez Święty Oddech (Ducha) Życia. Celem życia Chrystusa było i jest uwolnić nas od śmierci. Celem Kościoła jest uwolnić nas od śmierci. Celem cywilizacji jest uwolnić nas od śmierci.

43. To dla mnie w porządku, gdy używam w dostatku Ziemi, Ognia, Powietrza i Wody dla dobra mojego i innych. Kocham wykonywanie praktyk i to, jak mnie karmią.

44. Wieczny Styl Życia polegający na duchowym oczyszczaniu to styl najbardziej zdrowy, przyjemny i niosący spełnienie.

45. Bóg dał nam ciepłą wodę, abyśmy jej używali i cieszyli się nią dla przyjemności oraz duchowego oczyszczenia. To działa!

46. Boski Pokój we mnie wyzwolił mnie od śmierci. Teraz swobodnie dzielę się nim, by uwolnić innych.

47. Fizyczna Nieśmiertelność jest moim przyrodzonym prawem, ponieważ jestem synem/córką Boga. Fizyczna Nieśmiertelność jest prosta i naturalna.

48. Moje uzdrowienie następuje wystarczająco szybko, aby korzystać z niego i cieszę się uzdrawianiem innych. Teraz mogę uzdrawiać innych bez złego samopoczucia lub bólu, czując jedynie przyjemne uczucia uwolnionej energii i większego Pokoju i Błogostanu, sukcesu i radości.

49. Zwycięstwo nad śmiercią to zabawa. Jestem szczęśliwy, kreatywny, produktywny, zorientowany na cele i jestem pełnym uczestnikiem fizycznego Wszechświata. Kocham Życie!

50. Życie w stanie przezwyciężenia śmierci sprawia radość.

51. Jesteśmy z naszej natury zwycięskimi istotami.

52. Gdy odnajdujemy Boga w naszym wnętrzu i osiągamy zwycięstwo nad śmiercią, Bóg może bezpiecznie pojawić się w ciele i bawić się z nami; i możemy Go/Ją wtedy bezpiecznie odwiedzać kiedy chcemy.

53. Miłość w większości europejskich języków – „Amour” – oznacza „bez śmierci” - Żyć bez śmierci!

54. Jestem świadomym uczestnikiem w społeczności i polityce.

55. Poprawiam teraz swoją dietę, mam dużo wody i ćwiczeń.

56. Opanowuję w sposób mistrzowski swoją umiejętność oddychania Energią jak i powietrzem.

57. Kąpiel dwa razy dziennie oczyszcza i balansuje moje ciało energetyczne, moją duszę, ciało mentalne, ciało emocjonalne oraz ciało fizyczne. Dzięki Ci, Boże!

58. Codzienne wielbienie Boga – źródła ognia – poprzez ogień – ma moc uzdrawiającą równie ważną jak jedzenie.

59. Rozumiem służbę Miłości oraz to, jak łatwo jest grać w pieniądze i je wygrywać, aby w pełni wspierać moje Życie. Moja kariera zawodowa jest pełna sukcesów i daje mi pełną satysfakcję.

60. Teraz żyję, co oznacza, że mój pęd ku Życiu jest silniejszy niż pęd ku śmierci. Dopóki wzmacniam swój pęd ku Życiu i osłabiam pęd ku śmierci, będę żył w poprawiającym się zdrowiu i młodości.

61. Życie jest wieczne. Ponieważ jestem Życiem, jestem wieczny, mój umysł jako myśląca jakość życia jest wieczny, tak jak wieczne jest moje ciało, będące materią i energią. Dlatego moje ciało ma wbudowaną naturalną tendencję do życia wiecznego – do trwania.

62. Jestem bezpieczny i nieśmiertelny właśnie teraz.

63. Śmierć nie ma mocy, poza tą, którą jej daję w swoim własnym umyśle. Moc Życia i śmierci kontrolowana jest przez mojego Ducha i Umysł. Każdy ma tę - taką samą - moc.

64. Śmierć jest opcjonalna i dobrowolna dla każdego, lecz by ujrzeć naszą władzę nad śmiercią, musimy nauczyć się i praktykować podstawowe zasady zdrowia i żywotności naszego ciała oraz umysłu.

65. Jai Maha Maya Ki Jai!

66. Jai Maha Mriten Jai!

67. Bhole Baba Ki Jay.

68. AUM NAMAHA SHIVAYA