Instrukcja uzdrawiania istoty ludzkiej (7/7)

Instrukcja obsługi. Niewiedza i mądrość - wyciąg z „Instrukcja uzdrawiania” („Healing Manual“) Copyright© 1998 - autorstwa Leonarda Orra.
Z niemieckiego przełożył Krzysztof Peśla.

Uczymy się tajemnic oddechu, przez samo oddychanie, możemy nauczyć się tajemnic postu przez sam post. Możemy nauczyć się tajemnic ognia tylko od samego ognia. Uczymy się tajemnic wody poprzez kąpiel, uczymy się miłosierdzia poprzez oddanie się Bogu, uczymy się tajemnic świętych, w czasie, który spędzamy z nimi. Uczymy się tajemnic spokoju poprzez spokój i uczymy się tajemnic umysłu przez myślenie.

Życie możemy poznać jedynie przez uczestniczenie w nim. I to jest ważne po prostu BYĆ. Możemy wybrać pomiędzy niewiedzą i wiedzą. Wybór niewiedzy przynosi nędzę i śmierć. Wybór wiedzy przynosi oczyszczenie, przyjemność i osobistą żywotność. Związek pomiędzy przyczyną i skutkiem naszych myśli i działań nie zawsze jest oczywisty. Dobre przyzwyczajenia tworzą wspaniałe i produktywne życie. Złe przyzwyczajenia czynią nas coraz biedniejszymi. Rezultaty naszych przyzwyczajeń nie zawsze pojawiają się bezpośrednio. Niektóre pojawiają się wolno. Czasami należy trwać przy dobrych przyzwyczajeniach rok lub dłużej, by zaczęły przynosić oczekiwane efekty. Tak czynić to MĄDROŚĆ.

Czasami potrzebujemy wsparcia i dodania odwagi przez innych. Polecam Ci regularne czytanie i słuchanie tych nowin. Nawet codziennie, aż osiągniesz mistrzostwo. Musimy ciągle obserwować czynności i ludzi w naszym życiu, aż będziemy wiedzieć, co wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. W końcu zbieramy to, co siejemy. Te działania, które są w zgodzie z naszą boską naturą, czynią nas bardziej żywotnymi i z dobrym samopoczuciem. Niektóre z naszych czynów wydają się być dobre w momencie, gdy je podejmujemy, ale później produkują zły skutek. Wiedza o tym, co jest czym - to MĄDROŚĆ.

Jeśli niektóre z tych prostych, duchowych praktyk są dla ciebie nowe, ale z nimi poeksperymentujesz, to wkrótce zrozumiesz, dlaczego świat nie działa i dlaczego istnieje przestępczość i nieszczęście.

Może ich wykonywanie wymaga nieco wysiłku, ale są proste, nie dadzą jednak żadnych rezultatów, jeśli ich faktycznie nie wykonasz.

Pozostawanie w błędzie również wymaga samodyscypliny - dyscypliny, która jest związana z karą.

Medytuj nad swoim ciałem energetycznym, kiedy następnym razem się kąpiesz, bądź bierzesz prysznic i zauważ jak różnie czujesz się przed i po. Rozpal ogień w twoim kominku albo ognisko w twoim ogródku i obserwuj jak zmieniają się twoje uczucia. Samo siedzenie przy ognisku godzinę lub dwie może uzdrowić choroby fizyczne. Depresję uzdrowi praktycznie za każdym razem. Znajdź nauczyciela oddychania energią- rebirthera i zrób 10 sesji, jeśli chcesz przeżyć wspaniałą niespodziankę. Odkryjesz wtedy prawdopodobnie, że Bóg żyje w twym własnym ciele.

Pość 1 dzień na płynach. Wykonuj wystarczająco ćwiczeń fizycznych, aby cieszyć się swoim ciałem i zauważ, że masz w ogóle ciało. Doprowadź się do dobrej kondycji fizycznej. Przeczytaj 1 stronę Pisma dziennie lub eksperymentuj z mantrą. Troszcz się z miłością o swoich sąsiadów i uczestnicz regularnie w spotkaniach swojej gminy, rady osiedla.

Spróbuj odpoczywać w obecności Boga, aż stanie się ona dla ciebie rzeczywistością. Bóg cię kocha. Jesteś bezpieczny, gdy zakochasz się w Bogu. Bóg mówi: mędrcy oczyszczają się duchowo. Nie wahaj się nawiązać z nami kontakt pod następującym adresem albo odwiedź nasze centrum.


Inspiration University und RBI Ausbildungszentrum

Oferuje profesjonalny trening w alternatywnym uzdrawianiu.

5-dniowe seminarium szkoleniowe oferowane jest w każdym tygodniu roku.

Kształcenie dzienne i zaoczne, kursy 10-tygodniowe, kształcenie 3-tygodniowe lub 1-roczne a także 1-dniowe warsztaty rebirtherskie.

Nasza misja: nauczyć ludzi uzdrawiania samych siebie.

Nasi rebirtherzy są do dyspozycji również w przypadku sesji indywidualnych.

001-540-885-0551 lub odwiedź naszą stronę www.rebirthingbreathwork.com

PO Box 1026 , Staunton, VA, 24402 USA

www.Rebirthinternational.de Tel/Fax 02269 / 528

Heike Strombach Klaswipper 30 - 51688 Wipperfürth

www.rebirthing.szczecin.pl